KONST / Litografier / Färglitografi 9894271
*
nr 989 4271
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Christina Knall (f. 1947), 269/290 fest, bladets mått: 57x46
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 oktober 2015
kl 18:29:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/10 21:55:27
1
Vinnande bud
21/10 12:07:35
2
200 kr
21/10 12:07:35
1
250 kr (Budbetjänt)
21/10 12:07:51
2
300 kr
21/10 12:07:51
1
350 kr (Budbetjänt)
23/10 16:39:48
3
500 kr
23/10 16:39:48
1
(budbetjänt)
26/10 18:28:51
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christina knall färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Christina Knall
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 989 4271
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Christina Knall (f. 1947), 269/290 fest, bladets mått: 57x46
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 oktober 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/10 21:55:27 | 1 | Vinnande bud |
21/10 12:07:35 | 2 | 200 kr |
21/10 12:07:35 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
21/10 12:07:51 | 2 | 300 kr |
21/10 12:07:51 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
23/10 16:39:48 | 3 | 500 kr |
23/10 16:39:48 | 1 | (budbetjänt) |
26/10 18:28:51 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christina knall färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28